środa, 8 marca 2017


Dziś przychodzę do Was z krótką recenzją oleju kokosowego Nacomi ,który już po pierwszym użyciu przypadł mi do gustu.Kupiłam go z czystej ciekawości  w drogerii Hebe w cenie promocyjnej - 6zł .

Nawilża suchą,szorstką skórę,jak i również włosy czy skórę głowy ...Olejek w niewielkiej ilości  biorę w palce ,aby się rozpuścił po czym wmasowuję we włosy, na całej ich długości jak również na końcówki.Nie aplikuję go za wiele,ponieważ wtedy moje włosy stałyby się obciążone,przetłuszczone...

Skład :Włosy po olejku Nacomi stają się nawilżone,sypkie i lśniące.Taki efekt zadawala,bo cena nie jest jakaś wygórowana ;)

Użyłam go również na twarz,kiedy w czasie przeziębienia moja skóra stała się przesuszona...olejek świetnie ją nawilżył.

Podsumowując,olejek sprawdził się u mnie zarówno na włosach jak i na suchej skórze twarzy.Będę stosowała go nadal ,ponieważ daje efekty takie ,jakie od niego oczekiwałam.

Zachęcam do stosowania tego olejku,jeśli tak jak ja macie włosy,które wymagają intensywnego nawilżenia.Czy któraś z Was stosowała ten olejek?Jaki olej polecacie,jeśli chodzi o nawilżenie włosów?

Trzymajcie się cieplutko w tą deszczową pogodę  (:                                                                                      Simply_me


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz